Aesthetix Grande  Ekskluzywny mebel, który podobnie jak Aesthetix, powstał w oparciu o twórczość Bauhausu. Nieznacznie większy od Aesthetixa różni się od niego proporcjami poszczególnych elementów. Cechuje go elegancka i minimalistyczna forma. Znakomicie prezentuje się w nowoczesnych apartamentach zarówno mieszkalnych, jak i biurowych.    Materiały.  W siedzeniach zastosowano sprężyny stożkowe, w konstrukcji sprężyny faliste, nogi ze stali chromowanej (połysk lub mat), mebel tapicerowany wysokiej jakości materiałami (len, alcantara, jedwab, skóra) do wyboru z szerokiej gamy próbników obić.    Dostępne modele:  Fotel, sofa 2 - osobowa, sofa 2,5 -osobowa, sofa 3-osobowa.    Ceny:  -fotel od 2800 PLN  -sofa od 3500 PLN

Aesthetix Grande

Ekskluzywny mebel, który podobnie jak Aesthetix, powstał w oparciu o twórczość Bauhausu. Nieznacznie większy od Aesthetixa różni się od niego proporcjami poszczególnych elementów. Cechuje go elegancka i minimalistyczna forma. Znakomicie prezentuje się w nowoczesnych apartamentach zarówno mieszkalnych, jak i biurowych. 

Materiały. 

W siedzeniach zastosowano sprężyny stożkowe, w konstrukcji sprężyny faliste, nogi ze stali chromowanej (połysk lub mat), mebel tapicerowany wysokiej jakości materiałami (len, alcantara, jedwab, skóra) do wyboru z szerokiej gamy próbników obić. 

 

Dostępne modele: 

Fotel, sofa 2 - osobowa, sofa 2,5 -osobowa, sofa 3-osobowa.