Twórczość Bauhausu po raz kolejny stała się inspiracją do stworzenia projektu mebla łączącego w sobie przeszłość lat 20tych ubiegłego wieku z teraźniejszością. Powstał mebel posiadający zarówno elementy charakterystyczne dla tego okresu, jak i współczesne tendencje do minimalistycznej formy. Efektem tego połączenia jest forma o ciekawych walorach estetycznych wyróżniająca się doskonałymi cechami ergonomicznymi. Dbałość o detal oraz stosowanie najlepszych materiałów tworzą mebel wyjątkowy - Aestheix.   Materiały.   W siedzeniach zastosowano sprężyny stożkowe, w konstrukcji sprężyny faliste, nogi ze stali chromowanej (połysk lub mat), mebel tapicerowany wysokiej jakości materiałami (len, alcantara, jedwab, skóra) do wyboru z szerokiej gamy próbników obić. 

Asthetix

Twórczość Bauhausu po raz kolejny stała się inspiracją do stworzenia projektu mebla łączącego w sobie przeszłość lat 20tych ubiegłego wieku z teraźniejszością. Powstał mebel posiadający zarówno elementy charakterystyczne dla tego okresu, jak i współczesne tendencje do minimalistycznej formy. Efektem tego połączenia jest forma o ciekawych walorach estetycznych wyróżniająca się doskonałymi cechami ergonomicznymi. Dbałość o detal oraz stosowanie najlepszych materiałów tworzą mebel wyjątkowy - Aestheix. 

 

Materiały. 

W siedzeniach zastosowano sprężyny stożkowe, w konstrukcji sprężyny faliste, nogi ze stali chromowanej (połysk lub mat), mebel tapicerowany wysokiej jakości materiałami (len, alcantara, jedwab, skóra) do wyboru z szerokiej gamy próbników obić.