Eleganckie i bardzo wygodne łóżko z tapicerowanymi elementami konstrukcyjnymi i wezgłowiem. Cechuje je minimalistyczna forma, dbałość o detal oraz doskonałe walory ergonomiczne. Wyposażone w znakomitej jakości materac wykonywany przez firmę ze sprężyn stożkowych. Istnieje możliwość montowania pojemnika na pościel przez podnoszenie materaca na siłownikach gazowych. Bogaty wybór obić powoduje, że każdy wykonany egzemplarz to niepowtarzalny mebel.      Materiały.   Konstrukcja łóżka drewniana nierozkręcana, jedynie wezgłowie jest przykręcane osobno.   Mebel tapicerowany wysokiej jakości materiałami (len, alcantara, skóra, jedwab) do wyboru z szerokiej gamy próbników obić.      Cena: od 4500 PLN

Opus

Eleganckie i bardzo wygodne łóżko z tapicerowanymi elementami konstrukcyjnymi i wezgłowiem. Cechuje je minimalistyczna forma, dbałość o detal oraz doskonałe walory ergonomiczne. Wyposażone w znakomitej jakości materac wykonywany przez firmę ze sprężyn stożkowych. Istnieje możliwość montowania pojemnika na pościel przez podnoszenie materaca na siłownikach gazowych. Bogaty wybór obić powoduje, że każdy wykonany egzemplarz to niepowtarzalny mebel. 

Materiały. 

Konstrukcja łóżka drewniana nierozkręcana, jedynie wezgłowie jest przykręcane osobno. 

Mebel tapicerowany wysokiej jakości materiałami (len, alcantara, skóra, jedwab) do wyboru z szerokiej gamy próbników obić.